Jedzenie w szkole

W naszej szkole przykładamy duża wagę do prawidłowego i zdrowego żywienia. Dlatego też zdecydowaliśmy się na jedzenie ekologiczne.

W naszym jedzeniu kucharze nie używają półproduktów. Wszystkie pasty, serki, pasztety, nadzienia, kompoty, lemoniady, musy, kisiele, galaretki, budynie i inne desery robią sami podobnie jak ciasta i inne wypieki.

Mamy doskonałe źródło mięsa, ryb i wędlin, kiełbasek również bezglutenowych.

Do picia dzieci dostają łagodne napary ziołowe i owocowe. Podawany jest również okazjonalnie rozcieńczony napar z dobrych gatunków herbat zielonych i czarnych.

DLA DZIECI ZAWSZE DOSTĘPNA JEST RÓWNIEŻ WODA.

W zakładce dla rodziców można zobaczyć bieżący jadłospis.

W opcji podstawowej oferujemy 5 diet:

• standardowa
  • wegetariańska
  • wegańska
  • bezglutenowa
  • bez laktozy, białka mleka krowiego i jaj

W ścisłej współpracy z doświadczonym dietetykiem układamy codzienne menu. Nasze posiłki dostarczają niezbędnych składników odżywczych, kształtują zdrowe nawyki żywieniowe i pomagają zachować dobre samopoczucie.