UA-73773857-1

Nasz budynek

Budynek szkoły jest nowym obiektem. Znajduje się przy ulicy Kościuszki 36a w Wieliczce.

Część budynku, która jest przeznaczona na szkołę została specjalnie zaprojektowana pod naszą szkołę. Do wykończenia użyliśmy materiałów najwyższej jakości.

DSC04224

Wysokość pomieszczeń wynosi ponad 3m. Sale lekcyjne są doskonale doświetlone światłem dziennym – okna sięgają od podłogi do sufitu. Oświetlenie naturalne uzupełnione jest oświetleniem sztucznym w odpowiedniej ilości i natężeniu.

Lekcje wychowania fizycznego odbywają się w pobliskim TS Wieliczanka (około 200 m od szkoły). Mamy do dyspozycji salę sportową oraz pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej.

Niedaleko od szkoły znajduje się Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne „Solne Miasto”, które zapewnia hale sportowe, basen, ściankę wspinaczkową oraz w okresie zimowym lodowisko.

Sale w szkole wyposażone są w starannie przygotowane i pogrupowane materiały dostępne dla dzieci. Znajdują się tu materiały z zakresu języka polskiego i angielskiego, matematyki, geometrii, geografii, biologii (botaniki i zoologii), wiedzy o świecie, plastyki oraz umiejętności praktycznych.

W sali znajdują się ławki, krzesełka oraz szafki posiadające certyfikaty i atesty wymagane dla placówek edukacyjnych.